MENU

Експерти відкрили секрет якісного нічного сну

1620 0

Експерти відкрили секрет якісного нічного сну

Коли справа доходить до оцінки сну, більшість людей зосереджуються на тому, що потрібно проспати певну кількість годин щоночі. Однак експерти кажуть, що це не найважливіший показник.

Дослідження показало, що регулярність сну - засинання і пробудження приблизно в один і той же час кожен день - більш важливим компонентом, пише Fox News, передає УНІАН, інформує UAINFO.org

"Постійність часу початку і завершення сну важлива для здоров'я і працездатності", - йдеться в результатах дослідження.

"Коли ми говоримо про сон, найбільше уваги приділяється тривалості", - сказав Метью Вівер, співробітник відділу сну та циркадних розладів жіночої лікарні ім. Бригама та співавтор звіту дослідження. Він додав, що це лише один компонент, і останнім часом з'являється все більше доказів того, що регулярність сну стає важливішою.

За словами Вівера, багато досліджень показали, що нерегулярний сон пов'язаний з несприятливими наслідками для здоров'я. "Це погіршення метаболічних наслідків, таких як ожиріння та метаболічний синдром, а також серцево-судинні захворювання, гіпертонія, збільшення ряду різних маркерів запалення та посилення болю", - пояснив він.

Крім того, коли люди мають непостійний режим сну, це негативно впливає на тривалість та якість сну.

"Психічне здоров'я також було гірше: нерегулярний сон асоціювався з посиленням депресії, погіршенням настрою, зниженням самооцінки і погіршенням загального самопочуття", - додав фахівець.

Однак, що ж являє собою"нерегулярний" сон, то це не зовсім ясно, сказав Уівер і додав, що всього лише однієї години відхилення від режиму сну може бути достатньо, щоб негативно вплинути на обмін речовин і здоров'я серця.

Експерти відзначили, що нерегулярний сон, крім впливу на здоров'я, також пов'язаний з погіршенням успішності, уваги і мислення.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

УНІАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини