MENU

Якщо Конгрес США змусить Київ визнати перемогу Росії, буде нова війна, – WSJ

970 0

Якщо Конгрес США змусить Київ визнати перемогу Росії, буде нова війна, – WSJ

В той час, коли гроші в США для України закінчуються, в Конгресі обговорюють посилення кордону з Мексикою і мало уваги приділяють загрозливому розвитку подій, який відбувається в цей час всередині Росії. Якщо так піде далі й допомога Україні буде припинена, Київ буде змушений змиритися з перемогою Москви, а результатом цього стане не мир, а нова війна, яку згодом розпочне Росія.

Про це пише в статті для Wall Street Journal американський журналіст Девід Саттер – автор книг про розпад СРСР і пострадянську Росію, інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA.

Він наголошує, що Росія сьогодні стала більш небезпечною, ніж у розпал Холодної війни.

"Війна в Україні активізувала радянську тоталітарну психологічну спадщину в Росії, яка частково дрімала, але ніколи не зникала. Звільнившись від обмежень, накладених західними зв'язками, Росія стала більш небезпечною, ніж у розпал Холодної війни. Мілітаризація супроводжується сплеском націоналістичного фанатизму", – наголошує Девід Саттер.

Автор звертає увагу на те, що підписаний Путіним бюджет на наступні три роки, збільшує витрати на оборону РФ у 2024 році майже на 70%. Російські галузі, пов'язані з "оборонкою", демонструють вражаюче зростання.

Але це ще не все. У РФ різко збільшили бюджет на "військово-патріотичне виховання". Гроші з нього йдуть на організацію постійних патріотичних мітингів у школах і на стадіонах.

Читайте також: Американці заплатять кров'ю, якщо США припинять підтримку України, – Кірбі

Військовий вишкіл у РФ запроваджують ще з дитячого садка, дітей вчать "вбивати ворогів". В початкових класах запроваджують щоденні "ритуали", які включають патріотичні бесіди з окупантами, які повернулися з фронту, і відкриття меморіальних дощок загиблим.

Разом з тим перевертається з ніг на голову історія. У нових підручниках для середньої школи стверджується, що російські війська, які вдерлися в Україну, нібито знайшли докази масового вбивства цивільного населення. Школярам вбивають в голову, що США та інші західні країни використовують Україну як "стиснутий кулак" проти Москви, і що головною метою Заходу є дестабілізація Росії.

Запроваджені санкції не дали потрібних результатів. І хоча інфляція далася взнаки, але росіянам, і так звиклим до бідності, вбивають в голову, що вони повинні вистояти.

Водночас війна створила нові можливості. Зарплата військових, які воюють проти України, становить близько 2100 доларів, що майже в 14 разів перевищує середню зарплату в найбідніших регіонах Росії. Коли окупант гине, його сім'я отримує виплату в розмірі близько 55 тисяч доларів, що за російськими мірками дорівнює казковому багатству.

Читайте також: "Путін їх любить": легендарний Стівен Кінг дорікнув республіканцям, які блокують допомогу Україні

Всі ці факти свідчать про те, що Росія перетворюється на військову машину, що не віщує нічого доброго.

У разі, якщо рішення Конгресу таки змусять Україну укласти мирну угоду з РФ, це призведе до нової війни. Росія не буде дотримуватися жодних домовленостей, наголошує автор.

Він наводить приклад, коли у 1997 році Росія підписала мирний договір з Чечнею, оскільки не змогла її перемогти. А через 2 роки, підготувавшись, розпочала нове вторгнення.

"Можливо, ще важливіше те, що Росія шукає будь-які ознаки, які б натякали на готовність Заходу відступити від своїх принципів. У зв'язку з цим розмови в Конгресі про небажання підтримувати "вічну війну" не лише ганебні, але й небезпечні", – наголошує автор.

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини