Який матрац вибрати для ліжка?
Якщо ми говоримо про здоровий сон (що є запорукою нормального самопочуття та працездатності вдень), безумовно, головним фактором є правильний підбір матраца. Матрац не лише визначає якість сну, але й має значний вплив на здоров’я людини та її загальне самопочуття. В даному матеріалі ми коротко розглянемо, які матраци присутні на вітчизняному ринку, а також дамо посилання, де можна купити матрас будь-яких характеристик.
Чому вибір матраца є настільки важливим?
Значущість нічного відпочинку важко переоцінити. Під час сну відбувається відновлення сил, організм «ремонтує» себе, а імунна система робить все необхідне для нормального функціонування людини вдень.
Неправильно підібраний матрац може призвести до неякісного відпочинку та перекреслити всі сподівання на комфортне життя. Ось чому важливо підійти до вибору матраца з максимальною відповідальністю.
Основні типи матраців
Вибір матраца потребує уваги та часу. Не забувайте, що якісний сон — це запорука здоров’я та гарного самопочуття. Тож обирати слід обдумано, лише так ваш нічний відпочинок буде комфортними та зручним.
На сьогодні ринок пропонує чимало різновидів матраців і кожен має свої переваги та недоліки. Розглянемо найпопулярніші моделі за базовими параметрами – типом пружин та наповненням.
Пружинні матраци є класичним варіантом. Кожна така модель являє собою блок з системою пружин, які забезпечують підтримку тіла та певні характеристики (розмір, жорсткість, матеріали тощо).
Популярними є 2 типи пружинних матраців:
-
Матраци з залежними пружинами (Боннель) – класична модель, яка має більше недоліків ніж переваг. Пружинні матраци є більш доступними з погляду ціни, але їх довговічність залишає бажати кращого (оскільки не ізольовані одна від одної пружинні лінії з часом переплітаються, внаслідок чого матрац просідає та втрачає свої якості).
-
Матраци з незалежними пружинами (Pocket Spring) – більш сучасна та просунута модель, в якій кожна пружинна вертикаль ізольована у спеціальний чохол. Такий підхід забезпечує кращу підтримку та комфорт, оскільки вага розподіляється більш рівномірно. Крім того, ізоляція пружин перешкоджає їх перетину всередині матраца, що значно продовжує строк служби виробу.
Непружинні матраци (піноблоки) з’явилися на українському ринку ще у 2000-х роках. Більшість подібних моделей виготовлені на основі ППУ (часто для пом’якшення використовується додатковий прошарок «memory»). Порівняно з пружинними, такі матраци відзначаються кращими експлуатаційним якостями, при цьому їх поверхня більш пружна та жорстка.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки