MENU

Не так страшні російські воші, як українські гниди: реваншисти всіляко перешкоджають люстрації

2991 2

Замах на вбивство? Тільки ВЧОРА, 20 жовтня, дізналися що вже у четвер, 22 жовтня, Суд Януковича... вибачте, Конституційний суд України буде розглядати Закон «Про очищення влади» на відповідність Конституції! «Круті» хлопці ці судді, тому що:

1. Семеро суддів із 18 зробили конституційний переворот у 2010-му на користь Януковича, фактично – суб'єкти на люстрацію

2. Подання до КСУ зроблили судді (жодного за два роки не люстровали) та 47 нардепів а-ля Опоблоку Льовочкін-Мірошніченко-Ківалов-Вілкул-Добкін2-Бойко-Рабінович-Шуфрич-Королевська-Колесніков та Ко. Теж ЗОВСІМ «не суб'єкти на люстрацію», які представляють не свої власні інтереси, а інтереси виборців?

3. Мін'юст провів перевірку ДФС, де керівники центрального апарату на 42% підпадають під люстрацію, а керівники територіальних органів – на 15% і це, як правило, МИТНИЦЯ (Карле!), чудова чиста митниця, без «контрабанди» і«даху»). Як тільки панові Насірову робоча крупа показала списки на люстрацію (це 77 осіб керівного складу) – менш ніж за тиждень КСУ ВИПАДКОВО (наполягаю, жодного зв'язку!) призначив розгляд щодо люстраційного закону.

А висновок Венеційської комісії матиме значення? Що мета люстрації в Україні законна, а держава має право визначати доступ до державної служби задля власної безпеки.

Ми хочемо в Європу? ЄС не тільки визнає законність люстрації, це ВИМОГА безвізового режиму.

Міліція, прокуратура, суди так і не працюють: жодних результатів щодо розслідувань, «боротьба» з корупцією не повернула грошей ні в бюджет, ні людям, ЖОДНИХ, НАБУ не працює, НАЗК не створено. Це ЄДИНИЙ закон, який забороняє вищевказаним особам дорватися до посад чи повернути своїх ставлеників.

Те, ЯК це робиться, КИМ це робиться – це замах на вбивство не закону, а шансу позбавитися того, щоб реваншисти знову отримали доступ до ПОСАД.

Фронт на сході, фронт усередині теж. Не так страшні російські воші, як українські гниди.

Завтра, 22 листопада, о 10:00 ЗБИРАЄМОСЯ на Жилянській, б.14. біля КСУ.

Тетяна КОЗАЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини