MENU

Реалії виборів на Донбасі: як регіоналівські недобитки піднімають голову в Красноармійську

3376 1

Ще одна «гаряча точка» на місцевих виборах на Донбасі – Красноармійськ. Виявляється, що одночасно із «зайвими» маріупольськими бюлетенями типографія «Приазовского рабочего» надрукувала наклад бюлетенів для Красноармійська. В понеділок їх тихенько привезли в Красноармійську ТВК, але комісія їх офіційно так і не прийняла. І досі представники «Батьківщини», «Блоку Петра Порошенка» та «Народного фронту» не можуть з'ясувати, скільки тих бюлетенів надрукували, за які кошти і на якій, власне, підставі. Причому, є підозри, що частина накладу «зіпсована» точно за тою ж методою, що й у Маріуполі: це коли стоїть на бюлетені не в тому місті крапка, але якщо не придивлятися (а хто ж посеред підрахунку вночі буде придивлятися!), то їх цілком можна непомітно перемішати зі звичайними.

Рішення про друк бюлетенів ухвалили на засідання ТВК сімома голосами – абсолютною меншістю від складу ТВК. По ходу з бюлетенів викинули трьох кандидатів взагалі поза всяким правовим полем – 15 жовтня, коли вже минули всякі граничні терміни, ТВК виключила кандидатів з бюлетеней, навіть не знімаючи їх з виборів. У ЦВК цей фінт чомусь не помітили. Пліткують про підкуп одним із кандидатів. Однак типографії ці сумнівні бюлетені друкувати відмовилися. Та, на «щастя», є «Приазовский рабочий».

Пікантності ситуації додає, що разом з Опоблоком у Красноармійській ТВК голосували представники від «Радикальної партії Ляшка» і «Самопомочі». Ситуація тим більше феєрична, що всі інші партії парламентської коаліції в Красноармійську намагаються протистояти кандидату, якого тягне Опоблок. І тут виявляється, що люди від «Самопомочі» «злилися». Франшиза франшизою, але ж львівсько-київські «прогресивні» політики могли б якось своїх пильнувати на Донбасі.

Ще раніше цій ситуації передували чвари в місцевому Опоблоці, коли виявилося, що навіть більша частина красноармійських колишніх ригів не бажають бачити кандидатом в мери міста Руслана Требушкіна – одіозного мера Димитрова. Конфлікт був аж настільки бурхливим, що маріупольська зірка Опоблоку Олексій Білий змушений був приїхати до Красноармійську щоб розігнати місцевий осередок Опоблоку і поміняти їх представників у ТВК заради підтримки Требушкіна, який тим часом тримає свій штаб в громадській приймальні іншого яскравого персонажа – депутата Євгенія Гєллера від екс-ригівської партії «Відродження». Подейкують, що ця зміна складу ТВК супроводжувалася спеціальним відвідуванням деяких кабінетів в ЦВК означеним кандидатом. Отакий милий міжфракційний адюльтер заради захоплення Опоблоком місцевих рад і мерій агломерації Красноармійськ-Димитрово.

Отже, зараз бюлетені лежать в закритій кімнаті в ТВК. До них не пускають навіть членів комісії від інших партій. А редакція місцевого сайту 06239.com.ua, яка стрімила вчорашню спробу побачити бюлетені, сьогодні має побиті вікна і погрози від Требушкіна на адресу журналіста.

Ольга ЛЕНЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини