MENU

Як зривають мобілізацію до ЗСУ ще до її початку

4535 1

Сьогодні Президент Порошенко заявив про те, що у разі неможливості повернути РФ до переговорів у Нормандському форматі, скоріше за все, в Україні буде введено воєнний стан. З іншого боку, вже зараз країна потребує серйозних заходів у сфері національної безпеки та оборони, зокрема поповнення армії кадрами, аби розгорнуті за час АТО бригади змогли стати бригадами насправді. Нині ЗСУ відчувають серйозний некомплект бойового та офіцерського складу, трапляються випадки, коли лейтенанти після військової кафедри командують ротами, а сержанти-строковики - взводами, хоча це офіцерська посада.

Разом з тим, на завтра, 20 серпня, поблизу військових комісаріатів заплановані акції руху «Антивойна» Вікторії Шилової, мета яких - зірвати мобілізацію, якої насправді ще ніхто не оголошував. Про те, що Шилова годується з грошей Кремля і неоднократно у своїх блогах образливо висловлювалась у бік української держави та її армії знають мабуть усі політично активні громадяни. Разом з тим, лише громадянська активність здатна зламати плани псевдопацифістів типу Шилової, які прикриваючись миролюбністю вже готують триколори для того дня, коли танки РФ будуть заходити в Київ. Проблема в тому, що дії і висловлювання таких людей, як Шилова не викликають великого резонансу а не в представників громадськості, а не в співробітників правоохоронних органів. І це - не «зрада», з якою біжуть на Майдан, а це гірка правда нашої повсякденності : через кілька років після початку кривавої боротьби за існування України її суспільство знову байдуже до її ворогів.

Знову і знову мої записи у блогах присвячені загрозам нашому суспільству. Як виявляється, щодня їх все більше, а ми так само байдужі. Можна відкласти все на інший день, але такі активісти як Шилова не сидять склавши руки, а діють. І діють вони, на жаль, не в наших з вами інтересах.

Всеволод ШАМАНИЧ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини