Огляд блогосфери від UAINFO. 6 липня 2017
Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 6 липня
Парубій: ПАЧЕС підтримала територіальну цілісність і суверенітет України
У Стамбулі від імені України прийняв головування у Парламентській асамблеї Чорноморського економічного співтовариства від голови Великих національних зборів Туреччини Ісмаїла Кахрамана. Тож наступна ювілейна 50 пленарна сесія ПАЧЕС відбудеться у листопаді 2017 року у Києві. Головними дипломатичними перемогами цього засідання пленарної сесії Парламентської асамблеї вважаю те, що делегати ПАЧЕС підтримали територіальну цілісність і суверенітет України. Також я вважаю дуже важливим те, що не були підтвердженні і визнані повноваження як делегата ПАЧЕС особи, яка вважає себе депутатом Державної думи Російської Федерації від окупованого Криму.
Україна "жорстко" протидіє розвідникам з ФСБ
320 гривень штрафу російським ФСБ-шникам, які "забрели" на територію України... Яке знущання над громадянами України, яких тримають у в'язницях РФ! Йдеться про щонайменше кілька десятків українців. Бо в ув'язненні не лише Сенцов, Кольченко, Клих, Карпюк, Сущенко. Точну цифру заручників, думаю, ніхто не знає. Цікаво, затримані ФСБ-шники довго реготали над рішенням української "феміди"? Невже після 15 діб затримання їх тупо передадуть росіянам, навіть не спробувавши обміняти на громадян України? Мовляв, що, хлопці, заблукали? Незаконний перехід кордону представниками спецслужб країни-агресора? Йдіть собі з миром.
Нічого особливого – експерт прокоментував навчання з евакуації терористів у Донецьку
В окупованому Донецьку російсько-терористичні війська провели навчання з евакуації. За словами представника Міноборони з питань АТО Андрія Лисенка розробляються і вже розроблені маршрути вивезення сімей ватажків ОРДЛО та росіян. Ось як цю подію прокоментував Сергій Грабський, голова Ради Всеукраїнського об'єднання "Союз учасників миротворчих операцій": "Це просто планові навчання. У будь-якому випадку за всіх умов такі навчання щодо зміни місця дислокації проводяться не тільки в них, а й у нас. Це нормальна повсякденна діяльність, тут немає нічого особливого з військової точки зору".
Як Україні остаточно виконати російське пророцтво
Бінґо! Магія. Чаклунство. І знову в Росії немає друзів, а є тільки армія і флот. І знову довкола самі вороги. І знову спроба притягнути до себе Україну, без якої Росія вважає себе неповноцінною. Класичний випадок історичної психіатрії. Закільцьована історія, знову і знову. Again and again. Проблема наша в тому, що ми – частина пророцтва Росії. "Без України немає Росії", – казав товариш Троцький у процесі заливання наших земель нашої ж кров'ю. Наше ж пророцтво сформульовано нещодавно, а існує давно. Ось воно: "Україна – це Європа".
За порадою Ґанді: мовне питання на Донеччині
Відтоді змінилося мало що. Так, зараз українськомовні школи й українськомовні класи є, вони навіть мають перевагу над російськомовними, але на вулицях Краматорська й у 2017 році нечасто почуєш державну мову. Згідно з переписом населення 2001 року в Краматорську українську мову назвали рідною 31,06%, російську – 67,87%. Зараз на Донеччині українською спілкуються переважно військовослужбовці, волонтери або гості регіону, які приїздять з інших країв України. Молодь теж, попри намагання педагогів на уроках прищепити любов до рідної мови, віддає перевагу російській.
Україна сьогодні – одна з найцікавіших для життя та роботи в світі. І ось чому
Чому Україна сьогодні є однією з найцікавіших для життя та роботи країн світу? Про це мені нещодавно випала нагода поговорити на запрошення благодійної організації Ukraine Global Scholars, що вчить українських школярів як вступити до провідних західних університетів та виграти гранти на це навчання (3 мільйони доларів лише цього року!). Мене попросили підготувати промову, що мала надихнути випускників програми, які скоро відправляться в провідні виші світу, повернутися в Україну після завершення навчання.
У мережі показали рідкісні кадри виступу Nirvana 30 років тому. ВІДЕО
У мережі з'явився відеозапис одного з перших задокументованих виступів американського ґранж-гурту Nirvana. Ролик, опублікований на YouTube-каналі Майка Зіґлера. Кліп був знятий 24 січня 1988 року, наступного дня після створення першого демозапису колективу. Музиканти зіграли у магазині електроніки RadioShack у місті Абердін (штат Вашингтон, США). У підписі до відео зазначається, що його повна 17-хвилинна версія публікується вперше.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки