MENU

Депресія сигналізує про серцеві проблеми

5307 0

У виданні "The Deccan Chronicle" з'явились подробиці дослідження лікарів з США, які виявили зв'язок між схильністю до тривожності і депресій з серцевими захворюваннями.

Фахівці вважають, що людям, які часто нудьгують і сильно турбуються, потрібно перевіряти своє серце,пише Країна Здоров'я.

Читайте також: Як відпочивати правильно. Поради психологаАмериканські вчені встановили: до 30% людей з серцевою недостатністю страждають від тривоги і депресивних станів. 19% людей з подібним порушеннями у роботі серця мають симптоми клінічної депресії.

При цьому фахівці відзначили, що навіть наявність легкої форми депресії у людини підвищує ризик появи проблем із серцевою функцією.

За словами вчених, сприяє розвитку серцевої недостатності та обставина, що депресія і тривога стають довгими супутниками людей.

Читайте також: Як виховати "одного на мільйон", а не "одного з мільйонів"

Ці стани часто приховані, не розпізнаються близькими. Депресія може поступово погіршувати стан серця. У зв'язку з депресією відбуваються метаболічні зміни, в організмі людей підвищується рівень запальних маркерів.

Підписуйся насторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости