MENU

Понад 68% українців підтримали б на референдумі мораторій на продаж землі – опитування

189 0

На референдумі більшість українців підтримають продовження мораторію на продаж землі – опитування

Якби референдум щодо запровадження ринку сільськогосподарської землі відбувся найближчої неділі, то більшість українців проголосували б за продовження заборони на її продаж.

Такі дані наводить соціологічна служба "Центр Разумкова" за даними опитування, яке провели 1-7 листопада. В опитуванні взяло участь 2015 респондентів віком від 18 років, що репрезентують доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. 

Так, за даними опитування, більшість українців (67,7%) підтримують ідею винесення питання скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі на всеукраїнський референдум. Якби його провели у найближчу неділю, то 77,6% опитаних взяли б у ньому участь.

Читайте також: Хто і для чого хоче скупити українську землю

68,3% опитаних, які взяли б участь у референдумі щодо скасування мораторію на продаж землі проголосували б за те, аби продовжити термін дії заборони на її продаж. Серед усіх опитаних цей відсоток дещо менший — 63,4%.

Підтримали б на референдумі скасування заборони на продаж сільськогосподарських земель 23,2% українців. Загалом цю ідею підтримує 20,1% опитаних.

"Ставлення до питання запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення міського та сільського населення майже не відрізняється: проголосували б за продовження мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення 60,9% міських жителів і 68,9% сільських жителів", — йдеться у дослідженні.

Читайте також: Вадим Івченко: Мораторій на землю – це тимчасовий захід. ВІДЕО

Нагадаємо, що напередодні 11 листопада президент України Володимир Зеленський заявив, що винесе питання про продаж сільськогосподарської землі іноземцям на всеукраїнський референдум після того, як парламент проголосує земельну реформу у першому читанні.

Нагадаємо, що відповідно до попередніх опитувань групи "Рейтинг", 53% українців виступають проти скасування мораторію на продаж землі, водночас 70% підтримують надання фермерам права продавати та дарувати свої земельні паї, але виключно українцям та українським компаніям.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Громадське


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини