MENU

Росіяни радо користаються нашим намаганням маскимально звузити потенційне коло своїх – журналіст

557 1

Роман Віктюк

Дивіться, друзі. Попередній допис був не про Віктюка. І навіть не про те, він "друг" чи "ворог" України, раз мешкав і працював у Москві

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Олександр Михельсон, повідомляє UAINFO.org.

Допис був саме про концепцію "друзів" і "ворогів". Я, даруйте за цитату, глибоко переконаний, що наша ультрапатріотична частина суспільства надто передає куті меду у визначенні Неприйнятного. Це просто непрактично. Я вже колись казав – відмовмося вже тоді від калашів, вони ж, мать його, совєцькі!

Читайте також: Зневажені герої: Україна має важку артилерію, яку не використовує

Ні, серйозно, от чому так виходить: наш артист їде виступати до Раші – зрада; їхній сюди – зрада. Вони купують наші деталі до гвинтокрилів – зрада; ми їхні до БТР – зрада... Мало того, що це просто нелогічно; гірше інше: вони будь-що таке подають як свою перемогу.

Висловлюючись по-розумному, ми навіщось будуємо ексклюзивну модель патріотизму, тоді як вони – інклюзивну. Причому ще з часів зародження Московії. Воєвода Боброк, що врятував свого тезка (і свояка) Дмитра Донського (у бійці одних монголів проти інших, до речі), був волинянином. Про різних феофанів прокоповичів узагалі мовчу.

Московити радо включали до своїх лав будь-кого, навіть якщо людина йшла туди з безвиході – як той же Боброк чи, знов-таки, Віктюк. Й успішно продовжують це робити. Натомість ми – дехто з нас, ОК – намагаємося максимально звузити коло потенційних "своїх".

Читайте також: Припускати, що українці можуть привласнити російську мову – дуже велика наївність. Й ось чому

Убийте мене, але я тут бачу лише страх. Невпевненість у власних силах. Реактивну поведінку – знову ж таки науково висловлюючись – замість проактивної.

Взагалі, на мій хлопський розум, ця тема мала би стати предметом широкої та вумної дискусії. А не для традиційних вправ із вентиляторами.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр МИХЕЛЬСОН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини