MENU

Інфаркт, інсульт, раптова смерть. Вчені розповіли про небезпеку популярного підсолоджувача

1494 0

Інфаркт, інсульт, раптова смерть. Вчені розповіли про небезпеку популярного підсолоджувача

Згідно з новим дослідженням, замінник цукру під назвою еририт пов’язаний зі згортанням крові, інсультом, серцевим нападом та смертю.

Згідно з новим дослідженням, люди, які перебувають у групі ризику серцево-судинних захворювань та діабету, вдвічі частіше зазнавали серцевого нападу або інсульту, якщо в їхній крові був помічений високий рівень еритриту, передає NV, інформує UAINFO.org.

«У 25% піддослідних із найвищою кількістю підсолоджувача в крові ризик серцевого нападу та інсульту був приблизно вдвічі вищим. Це можна порівняти за небезпечністю з, наприклад. діабетом», — каже Стенлі Хазен, директор Центру серцево-судинної діагностики та профілактики при Клівлендській клініці Лернерського науково-дослідного інституту.

Додаткові лабораторні дослідження та дослідження на тваринах показали, що еритрит сприяє більш швидкому згортанню тромбоцитів. Згустки можуть відриватися і переміщатися до серця, викликаючи серцевий напад. Або до мозку, провокуючи, відповідно, інсульт.

Читайте також: Фрукт, споживання якого знижує ризик утворення тромбів та інсульту: ви будете здивовані

"Це, безумовно, звучить тривожно", - вважає доктор Ендрю Фріман, директор з профілактики серцево-судинних захворювань та оздоровлення в лікарні National Jewish Health у Денвері, який не брав участі в дослідженні.

«Схоже, існує ризик зсідання крові при вживанні еритриту, — продовжує Фріман. — Очевидно, що потрібні додаткові дослідження, але, ймовірно, є сенс обмежити споживання цього замінника цукру».Читайте також: Вчені виявили, що пропущений сніданок шкодить імунній системі

 

У відповідь на дослідження Рада з контролю калорій, галузева асоціація, повідомила CNN, що "результати цього дослідження суперечать десятиліттям наукових досліджень, що показують, що низькокалорійні підсолоджувачі, такі як еририт, безпечні, про що свідчать глобальні нормативні дозволи на їх використання в продуктах харчування та напоях".

Результати "не слід екстраполювати на населення в цілому, оскільки учасники досліду вже перебували в групі ризику серцево-судинних захворювань", - вважають у Раді.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

NV


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини