MENU

Огляд блогосфери від UAINFO. 22 січня 2016

2413 0

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогоднішній день, 22 січня

День cоборності: у Києві люди об'єдналися в "живий ланцюг" на мосту Патона. ВІДЕО

Світлина Влада Соделя, "Апостроф"

Учасники акції розгорнули 30-метровий прапор України вздовж мосту. Саме 22 січня 1919 року був підписаний Акт злуки Української народної республіки (УНР) і Західно-Української народної республіки (ЗУНР) в єдину українську державу.

Перші бійці Небесної сотні: гинули в День соборності України – за нашу незалежність і соборність

Тоді це ще не було Небесної сотні, але вони стали її першими Бійцями, які загинули в День соборності України за якраз-таки її Соборність і Незалежність, тому пам'ять про них ми повинні пронести крізь віки...

Як у позитиві українці вишукують підступи, несвідомо граючи на руку російській пропаганді

Маємо купу сигналів, що й ОБСЄ, і ЄС підтримують українську позицію в тому, що за невиконання основних безпекових умов ніякого просування у виконанні політичної частини угоди бути не може. А звідки тоді йде це постійне вишукування підступів у діях наших західних партнерів?

Різдво у Львові: ключ до української перемоги та її символ

Різдво було одним із полів битв у Галичині – між україномовними і російськомовними. На початку 1980-х україномовні програвали Різдво не лише у Львові, а й по селах. Тепер, 2016 року, нема сумніву, хто виграв війну.

АМКУ оштрафував "Газпром" на 85 мільярдів гривень

14 січня представники "Газпрому" не прибули в Антимонопольний комітет на перші слухання у справі про зловживання монопольним становищем на ринку транзиту газу в 2009-2015 роках.

Напередодні ультиматуму, або Велика українська таємниця

Отже Велика Українська Таємниця давно вже набридла громаді. В її збереженні громада більше не зацікавлена, бо вона призводить до занадто великих втрат, а еліта разом зі громадою ці втрати нести не готова. Викриття Великої Української Таємниці та знищення її засад – це головне завдання на сьогодні.

Чому в Україні не має бути казначейства і що мусимо мати натомість

Професор Олександр Данилович Пономарів

Українською мовою, звичайно, треба дивитися на щось, а не дивитися щось. Другої побудови в класичній українській літературі я не знайшов. Дивитися щось з'явилося під впливом смотреть что-то і, на жаль, дуже поширилося в українській мові. Я його не вживаю, віддаючи перевагу варіянтам переглядати, оглядати, спостерігати.

Повернути Києву землю скверу Небесної сотні. Підписуймо петицію та відкритого листа

Кожного дня, проходячи повз стінопис Сергія Нігояна у сквері Небесної сотні, я йому підморгую. А він просто дивиться на мене. Я підморгую, щоб підзарядити власну батарейку "Все буде добре". Він дивиться, бо напевне знає, що так воно і буде. ... Сквер – це не клаптик землі. Це історія Революції гідності, її жертв та мрійників, які навчилися перемагати себе і владу заради майбутнього.

Більше самотності: стіни як захист від стін

Зараз люди реагують на свою самотність нестримним прагненням ще більшої самотності. Вони страждають від браку близькості, надміру бездушної металевої та пластиковоі роботи, але мстяться своєму прагненню тепла, демонструючи свою недоступність, свій холод, свою гордість, свою пристрасть до апаратури.

Трохи старого зимового Луцька. ФОТОРЕПОРТАЖ

Що впадає в очі, це контрасти старого міста. Коли поряд може бути мур замку, ошатна садиба, красива стіна, а за кілька метрів руїни приватного будинку, вигрібна яма, інша річ, яку важко знайти в центральній частині рідного Києва. Але це чимось і вирізняє місто. Все таки, це велика перевага, що сучасний Луцьк виріс на околиці в полі, а його історична частина лишилася недоторканою.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини