Філософ: Можливо, фейсбук – остання глобальна соцмережа
Ми от (я зокрема) скаржимося на те, що фейсбук замикає нас в інформаційних бульбашках. Echo chambers. Чуємо тільки те, що хочемо.
Читайте також: Протез комунікації, який зазіхнув на революцію, але паралельним життям не став
Але, можливо, це тільки початок. Можливо, фейсбук – остання глобальна соцмережа. Далі все буде сегментованіше: соцмережі для тих, хто дивиться футбол із пивом Heineken; хто любить чорних мопсів; хто народився у Броварах 1980 року; хто зранку встає тільки з лівої ноги; хто фарбує волосся у фіолетовий колір; хто приймає душ тільки вранці й тільки холодний; хто ніколи не був у Таїланді; хто знімав свій перший секс на смартфон; хто знімав своє (перше) народження на смартфон; хто на ніч читає Шопенгауера; хто слухає тільки Muse – і нарешті соцмережа для тих, хто вийшов на пенсію і кому нема чого робити (це й буде фейсбук)
Сегментація (тобто технічне слово на позначення розмаїття світу) – річ хороша й потрібна, але певної миті вона заходить надто далеко й робить спілкування неможливим.
Читайте також: Далі – гірше: соцмережі показують, яким буде виборець завтра
Трагікомедія історії: що більше люди стають ближчими фізично (в містах, транспорті, офісах, магазинах), тим більш далекими вони стають одне від одного психічно й метафізично.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки